KONST / Litografier / Färglitografi 10254586
nr 1025 4586
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Knut Swane (f. 1951), signerad. 1984, EA-upplaga, 5/15, bladets mått: 60x89
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:28:53
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
14 mar